नेपाली हाँस्य टेलिश्रृखंलाको एक नम्बरमा रहेको सिरियल हो मेरी बास्सै । मेरी बास्सैले अधिंकाश नेपाली दर्शकको मन जितेको छ, सबैको प्रिय बनेको छ । यतिमात्रै होईन्, नेपाली दर्शकहरुले सायदै मेरीबास्सैको नाम सायदै कसैको नसुनेको होलान् । मेरी बास्सैमा आफैमा चर्चित छ । लामो समयदेखी बिभिन्न कारणले प्रशारण रोकिएको उक्त टेलिश्रृखंला अहिले पुन प्रशारण भईरहेको छ । श्रृखंलाका मुख्य दुई कलाकार सिताराम कट्टेल उर्फ धुर्मुस र कुञ्जना घिमिरे उर्फ सुन्तली बस्ती निर्माणमा ब्यस्त रहदै आएपनि मेरी बास्सै भने केही समयदेखी नियमित प्रशारण हुदै आएको थियो । बुझिएअनुसार अबको श्रृखंलादेखी मेरी बास्सैमा धुर्मुस पनि देखिदैछन् ।
यसैबिच मेरी बास्सैका चर्चित कलाकार भट्भटे माईला उर्फ बेगम नेपाली द्धारा लिखित एवं घिरौले उर्फ लेखान्त भुसाल निर्दशित कमेडि सिरियल गज्जव छ वा युटुब मार्फत सार्बजनिक भएको छ । यसअघि ३ भाग सार्बजनिक भईसकेको उत्त सिरियलले बुधवार युटुव मार्फत आफ्नो चौथो भाग सार्बजनिक गरेको हो । युटुब मार्फत सार्बजनिक गरिदै आएको उक्त सिरियल युटुबका लागि निर्माण गरिएको निर्देशक भुसालले जानकारी दिए । सिरियलमा बेगम नेपाली‘भट्भटे माईला’, बिनोद राई‘ ध्याम्पे सुब्बा’, लेखान्त भुसाल‘घिरौले’, अनिता, मधु आचार्य, लयागतका कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ ।

१६ बैशाख २०७४, शनिबार ०५:३१ मा प्रकाशित