आशा खरेल/ सुनौलो नेपाल–  चितवनमा हालै सम्पन्न मिष्टर एण्ड मिस आर्डेन चितवन २०७४” को उपाधि पुरुषतर्फ विशाल न्यूरे र महिलातर्फ रिया गैरेले हात पार्न सफल भएका छन् ।

विभिन्न क्षेत्रका प्रतिष्ठित व्यक्तिहरुले कार्यक्रमको निर्णायकको भूमिका निभाएका थिए । कार्यक्रमको निर्णायकहरुमा नेपाली सिने क्षेत्रकी चर्चित नायिका रजिना केसी,निर्देशक विमल पौडेल,युवा व्यवसायी राकेशमान श्रेष्ठ, मिस नर्स चितवनकी बिजेता ममता पाण्डे रहेका थिए । ५ जना पुरुष र ९ जना महिला मध्ये न्यूरे र गैरेले उपाधि हात पार्न सफल भएका हुन् । पुरुष आर्डेनको फष्ट रनरअफ अमित अधिकारी, सेकेण्ड रनरअफ प्रशान्तराज पाण्डे र महिला आर्डेनतर्फको फष्ट रनरअफ जेनी घमाल, सेकेण्ट रनरअफ सुस्मिता पौडेल भएका छन् ।

क्यान्सरको सभाहलमा करीब ७ घण्टा लामो प्रयोगितामा पुरुषतर्फको मोष्ट हयान्समको उपाधि अमित अधिकारी, बेष्ट फिजिक्स आरुष चौधरी, मोष्ट ट्यालेन्ट विबेक भुषाल, बेष्ट फोटोजेनिक बिशाल न्यूरेले हात पारेका छन् । त्यस्तै महिलातर्फको अर्गानाइजर च्वाइस (मिस आर्डेन नेपाल) दिपा पाठक, मोष्ट ब्यूटिफुल÷बेष्ट फिगर बिन्दु सापकोटा, मोष्ट कन्फिडेन्स जेनी घमाल, ब्यूटी एण्ड ब्रेन सुस्मिता पौडेल, मोष्ट फ्रेण्डली पुनम चौधरी, बेष्ट फोटोजेनिक रिया गैरे, बेष्ट डिसिपिलिन आरती कँडेल, बेष्ट वाक विनिता आचार्य, बेष्ट स्माइल ईशाना घिमिरे, मोष्ट पपुलर दिपा पाठकले हात पारेका थिए ।

उक्त कार्यक्रमको मेकअफ सुजन गुरुङ र कोरियोग्राफर यामु थापा रहेका थिए ।कार्यक्रम अघि भरतपुर महानगरपालिकाकी उपमेहर पार्वती शाहले यस्ता खाले कार्यक्रमले भर्खरका युवायुवतीमा आफ्नो र समाजले गर्ने हरेक क्रियाकलापमा ठूलो टेवा पुग्ने धारणा व्यक्त गरेकी थिइन । अझ यस्ता खाले कार्यक्रममले युवायुवतीमा लुकेर रहेका प्रतिभा उजागर हुने समेत धारणा राख्नु भएको थियो । कार्यक्रम ब्लुरेज प्रोडक्सन एण्ड ईभेन्ट म्यानेजरमेण्टकी संयोजक सजिना आचार्यको सभापतित्वमा सम्पन्न भएको थियो ।

२६ भाद्र २०७४, सोमबार १२:३० मा प्रकाशित